Čerpadlo pro bytový dům?

Tlakové stanice se 2 horizontálními nebo vertikálními čerpadly, řízené tlakovými spínači.

Přehledný ovládací panel, nastavení na požadované spínací tlaky. Výhodou této řady je široký výběr osazovaných čerpadel v závislosti na druhu a vydatnosti vodního zdroje, teplotě média atd. Automatický provoz stanice je řízen tlakovými spínači, které udržují tlak v systému v rozsahu daném nastavením zapínacího a vypínacího tlaku.Hodnoty tlaku jsou plynule nastavitelné od 0,2 do 1,2 MPa.

AQUANORM_grafika_banner_DUM

Ovládací panel stanice obsahuje výstupy pro připojení ochrany proti běhu nasucho - např. tlakové čidlo, plovákový spínač atd. Stanice jsou vhodné pro zásobování podnikatelských objektů, hotelů, penzionů, zemědělských farem, obytných a provozních budov, technologických linek atd.

PRESSOMAT 2

Hmax: 110 m Qmax: 520 l/min

Typy čerpadel: MCX, DHR, MULTINOX, MCP (určeno pro chlorovou a mořskou vodu)

Konstrukce stanice: - sací i výtlačné potrubí z nerezové oceli - podstavec z pozinkované nebo nerezové oceli - tlaková stanice je kompletně zapojena, včetně tepelného jištění motorů čerpadel - čerpadla jsou zapojena kaskádovitě a střídají se mezi sebou.

Konstrukční charakteristiky čerpadel: - těleso čerpadla z nerezové oceli (DHR a MULTINOX z litiny) - difuzor z technopolymeru (DHR z nerezové oceli) - oběžné kolo z technopolymeru (DHR z nerezové oceli) - hřídel z nerezové oceli - mechanická ucpávka keramika/grafi t (MCX z grafi tu)

Motor: - uzavřený, s vnějším chlazením - stupeň krytí IP 44 (DHR IP 54) - třída izolace F - jednofázové provedení se zabudovaným kondenzátorem - tepelná ochrana ve vinutí motoru - rychlost otáček 2850 ot/min - vhodné pro nepřetržitý provoz

Použití: - čistá kapalina bez pevných příměsí a abrazivního materiálu - max. teplota čerpané kapaliny 50°C (DHR 90°C) - max. sací výška se zpětnou klapkou 6 m - max. počet sepnutí stanice 20/hod - max. provozní tlak: - MCX 7 bar - DHR 10 bar (50°C), 6 bar (90°C) - MCP 7 bar - MULTINOX 9 bar

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem