Čerpadlo pro firemní objekt?

Tlakové stanice se dvěma nebo třemi vertikálními vícestupňovými čerpadly VLR, řízené tlakovými spínači obsahují přehledný ovládací panel, s možností nastavení na požadované spínací tlaky. Kompletní řady špičkových čerpadel umožňují dokonale pokrýt požadavky zákazníka na tlakové a průtokové parametry. Ovládací panel stanice obsahuje výstupy pro připojení ochrany proti běhu nasucho - např. tlakové čidlo, plovákový spínač atd.

Stanice jsou vhodné pro zásobování řadové zástavby, penzionů, hotelů, podnikatelských provozů, nemocnic, výrobních podniků, závlahu golfových hřišť a zemědělských provozů, pro městské a obecní vodárenské systémy.

 

AQUANORM_banner_firma_01

 

Hmax: 125 m
Qmax: 4.200 l/min
Teplota média: až 100°C
 

Konstrukce stanice: - sací a výtlačné potrubí z nerezové oceli - podstavec z pozinkované nebo nerezové oceli - tlaková stanice je kompletně zapojena, včetně tepelného jištění motorů čerpadel - čerpadla jsou zapojena kaskádovitě a střídají se mezi sebou.

Konstrukční charakteristiky čerpadel: - těleso čerpadla a podstavec z litiny - oběžné kolo, difuzor a vnější objímka z nerezové oceli - podstavec motoru z litiny, hřídel z nerezové oceli - ucpávka karbid křemíku (karbid wolframu) / grafi t - VLR 32 a VLR 66 jsou vybaveny zásobníkem mechanické ucpávky - všechny A verze jsou vybaveny oválnými litinovými protipřírubami - verze F jsou vybaveny kruhovými DIN přírubami

Motor: - uzavřený, s chlazením zvnějšku - třída izolace F - stupeň ochrany IP 55 - rychlost otáček 2900 ot/min

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem